Filtry produktów Filtry produktów

Miele WTV 501 - Listwa łącząca pralkę i suszarkę w kolumnie do ChromeEdition. Do zestawienia suszarki na pralce w kolumnie. Wysokość listwy około 2,5 cm. Kolor: biały. Zastosowanie: do wszystkich modeli pralek z serii W1, w kombinacji z suszarkami T1 chrome edition.
Oblicz ratę
Dostępność produktu: Wysyłka 2-3 dni

Miele WTV 502 - Listwa łącząca pralkę i suszarkę w kolumnie do WhiteEdition. Do zestawienia suszarki na pralce w kolumnie. Wysokość listwy około 2,5 cm. Kolor: biały. Zastosowanie: do wszystkich modeli pralek z serii W1, w kombinacji z suszarkami T1 white edition.
Oblicz ratę
Dostępność produktu: Wysyłka 2-3 dni

Miele WTV 511 - Listwa łącząca pralkę i suszarkę w kolumnie z szufladą do ChromeEdition. Do zestawienia suszarki na pralce w kolumnie, z szufladą i blatem roboczym. Pojemna szuflada z mechanizmem otwierania Push-Pull. Kolor: biały. Zastosowanie: do wszystkich modeli pralek z serii W1, w kombinacji z suszarkami T1 chrome edition.
Oblicz ratę
Dostępność produktu: Wysyłka 2-3 dni

Miele WTV 512 - Listwa łącząca pralkę i suszarkę w kolumnie z szufladą do WhiteEdition. Do zestawienia suszarki na pralce w kolumnie, z szufladą i blatem roboczym. Pojemna szuflada z mechanizmem otwierania Push-Pull. Kolor: biały. Zastosowanie: do wszystkich modeli pralek z serii W1, w kombinacji z suszarkami T1 white edition.
Oblicz ratę
Dostępność produktu: Wysyłka 2-3 dni
Zalety w kategorii produktów (* w zależności od modelu )