Gwarancja bezpieczeństwa dostawy

 

Nic nie uszczęśliwia klientów bardziej niż otrzymanie towaru, który zamawiali, dostarczenie go do ich drzwi, terminowo i zgodnie z obietnicą. Bez względu na to , jakich rozmiarów będzie ładunek - od przesyłek drobnicowych po przesyłki całopaletowe klienci sklepu GOMAL.pl korzystają z usług transportowych o najwyższym standardzie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest dokładnie sprawdzana, pakowana i zabezpieczona do transportu. Dotyczy to transportu własnego jak również transportu realizowanego za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone do pełnej wartości na koszt sklepu. Kupując w sklepie GOMAL.pl gwarantujemy Państwo 100% bezpieczeństwa dostawy.

 

 

 

Wysyłka towaru firmą kurierską.

Wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone na koszt sklepu. Przesyłki o wadze do 31,5 kg dostarczane są w następnym dniu roboczym, Przesyłki o wadze ponad 31,5 kg mogą być dostarczone do 2 dni roboczych ( dotyczy miejscowości mniejszych ). Kurier dostarcza przesyłkę w godzinach 9-16. W przypadku nieobecności w domu pozostawi awizo z informacją kiedy i gdzie można odebrać przesyłkę lub zamówić kolejną dostawę. Dostawa awizowanej przesyłki nie jest dodatkowo płatna. Przesyłek o wadze powyżej 31,5 kg kurier nie wnosi do domu, jeżeli poprosimy może pomóc ale nie należy to do jego obowiązków. W celu otrzymania informacji o spodziewanej godzinie dostawy przesyłki , skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy kurierskiej ( nr. telefonu, nr. listu przewozowego oraz adres strony otrzymasz w mailu potwierdzającym nadanie przesyłki ). Na stronach firmy kurierskiej możesz również śledzić status swojej przesyłki za pomocą opcji Track & Trace. Jest to możliwe po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki , który znajduje się w systemie sklepu GOMAL.pl w dziale " Strefa Klienta-Transakcje". Sklep GOMAL.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Kurier zazwyczaj nie kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą. Opłaty za przesyłki kurierskie - patrz dział koszty dostawy.

Wysyłka towaru transportem sklepu GOMAL.pl.

Dostawy na terenie Warszawy i okolic - obszar do 30 km od centrum Warszawy. Dostawy realizowane są w dni robocze ( od godziny 16 ), w soboty ( od godziny 9.00 ). W dniu dostawy można uzyskać informację o przybliżonej godzinie dostawy. Przy wyborze tego typu transportu można zamówć towar z płatnością za pobraniem. Dostawy lodówek o szerokości 75 cm i powyżej oraz lodówek dwudrzwiowych typu Side-By-Side są realizowane w indywidualnie ustalonych terminach.

 

 

 

Klienci sklepu GOMAL.pl często zadają nam pytanie - jak pakujemy paczki, czy produkty dotrą do nas w dobrym i nienaruszonym stanie i czy nie będą uszkodzone ?

 

Obsługa sklepu GOMAL.pl przygotowuje produkty do wysyłki tak jakby to robiła dla siebie. Ostrożnie i starannie, tak aby każdy produkt dotarł do adresata w nienaruszonym stanie. Poniżej zamieszczamy krótki opis jak przygotowujemy produkty do wysyłki..

Przesyłki małogabarytowe (np.: suszarki do włosów, czajniki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy, roboty kuchenne itp. )

Wszystkie przesyłki wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta. Jeżeli opakowanie jest niedostatecznie wytrzymałe, dodatkowo zabezpieczamy go folią bąbelkową i odpowiednio usztywniamy za pomocą dodatkowych kartonów. Dla podniesienia bezpieczeństwa i estetyki samego opakowania ( np: produkt na prezent ) owijamy go folią Stretch oraz oklejamy taśmą samoprzylepną. Tak zabezpieczony produkt ogranicza do minimum ryzyko uszkodzeń podczas transportu.

Przesyłki wielkogabarytowe ( np. pralki, suszarki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy itp ).

Wszystkie przesyłki wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta. Aby wyeliminować typowe dla dużych sprzętów uszkodzenia mechaniczne w transporcie ( oprócz transportu własnego sklepu GOMAL.pl ) wszystkie przesyłki wysyłamy wyłącznie na drewnianych paletach. Pod każdy produkt przygotowujemy paletę na wymiar, w razie potrzeby dodatkowo zabezpieczmy tekturą lub folią bąbelkową. Tak zabezpieczony sprzęt mocujemy do palety za pomocą taśmy propylenowej. Dzięki starannemu przygotowaniu produktów do wysyłki ograniczyliśmy do minimum ryzyko uszkodzeń podczas transportu.

Na terenie Warszawy i okolic szczególnie polecamy wyspecjalizowany transport własny sklepu. Każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony w przestrzeni ładunkowej samochodu. Odpowiednie ustawienie przesyłek, stosowanie pasów spinających urządzenia, nie stawianie urządzeń jedno na drugim to tylko niektóre formy stosowania zabezpieczeń przez naszą firmę. Dzięki tak opracowanym metodom transportu oraz doświadczeniu kierowców eliminujemy uszkodzenia w transporcie.