Ekspozycja Produktów

Ekspozycja wybranych produktów AGD

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy wyjątkową ekspozycję prezentującą bogatą ofertę okapów do zabudowy, zlewmywaków i baterii franke oraz rozdrabniaczy do odpadów firmy InSinkErator. Na ekspozycji przedstawiamy najnowsze produkty naszych dostawców.  Dzięki naszej ekspozycji możecie Państwo dokładnie obejrzeć i włączyć wybrany sprzęt jeszcze przed przed dokonaniem zakupu.

 

 

Oferta

W naszej ofercie znaduje się bogata oferta okapów kuchennych, baterii i zlewozmywaków dostępnych od ręki. U nas także możecie zakupić Państwo kompletne wyposażenie kuchni w sprzęt AGD. Wybany sprzęt możecie Panstwo odebrać w naszym salonie, skorzystać z transportu firmowego, transportu specjalistycznej firmy DTS lub firmy kurierskiej. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny, systemy ratalne, płatności on-line oraz możlwiość ubezpieczenia sprzętu AGD nawet do 5 lat.
 
 

 

Doświadczenie

Nasze biuro i salon ekspozycyjny to również miejsce spotkań z naszymi klientami i projektantami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na kompleksowe doradztwo w zakresie sprzętu AGD. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego i optymalnego sprzętu AGD to swoista sztuka. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów poszukująć najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

 

Powiedz czego oczekujesz od swojego sprzętu, oszczędzaj czas a my zajmiemy się resztą.

 

Serdecznie Zapraszmy