Formularz kontaktowy - Indywidalne wyceny - zapytania

DOŚWIADCZENIE

Sklep Gomal to przede wszystkim doświadczenie i bogactwo oferty zarówno producentów zagranicznych jak i krajowych. Pracujemy w branży od kilkunastu lat, wiemy wszystko o sprzęcie, który oferujemy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami markowych urządzeń , tak więc wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z oficjalnych źródeł dystrybucji i posiadają gwarancję na rynku polskim..

 

 

INDYWIDUALNA WYCENA

Jeżeli wybrałeś już sprzęt a chciałbyś uzyskać ofertę od naszej firmy prosimy o złożenie zapytania w poniższym formularzu ( prosimy o podanie specyfikacji wybranych produktów ). W ciągu kilku godzin wyślemy ofertę wraz ze szczegółową specyfikacją wszystkich kosztów.
 

DORADZTWO W ZAKRESIE DOBORU ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteś pewein co kupić, masz obawy który sprzęt wybrać, oczekujesz kilku propozycji i konfiguracji sprzętu do Twojej kuchni skorzystaj z formularza zostawiając nam zapytanie. Przygotujemy kompleksową ofertę, w razie wątpliwości skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na kompleksowe doradztwo w zakresie sprzętu AGD. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego i optymalnego sprzętu AGD to swoista sztuka. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów poszukująć najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Staramy się sprostać oczekiwaniom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Powiedz czego oczekujesz od swojego sprzętu, oszczędzaj czas a my zajmiemy się resztą.

 

Serdecznie zapraszmy do składania zapytań

________________________________________________________

FORMULARZ

________________________________________________________

Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.