Powered by Smartsupp

Ekspozycja produktów

Ekspozycja wybranych produktów AGD

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy wyjątkową ekspozycję prezentującą bogatą ofertę okapów do zabudowy, zlewozmywaków i baterii franke oraz rozdrabniaczy do odpadów firmy InSinkErator. Na ekspozycji przedstawiamy najnowsze produkty naszych dostawców.  Dzięki naszej ekspozycji możecie Państwo dokładnie obejrzeć i włączyć wybrany sprzęt jeszcze przed przed dokonaniem zakupuOferta

W naszej ofercie znajduje się bogata oferta okapów kuchennych, baterii i zlewozmywaków dostępnych od ręki. U nas także możecie zakupić Państwo kompletne wyposażenie kuchni w sprzęt AGD. Wybrany sprzęt możecie Państwo odebrać w naszym salonie, skorzystać z transportu firmowego, transportu specjalistycznej firmy DTS lub firmy kurierskiej. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny, systemy ratalne, płatności on-line oraz możliwość ubezpieczenia sprzętu AGD nawet do 5 lat.
Doświadczenie

Nasze biuro i salon ekspozycyjny to również miejsce spotkań z naszymi klientami i projektantami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na kompleksowe doradztwo w zakresie sprzętu AGD. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego i optymalnego sprzętu AGD to swoista sztuka. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów poszukując najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.


Powiedz czego oczekujesz od swojego sprzętu, oszczędzaj czas a my zajmiemy się resztą.


Serdecznie Zapraszamy