Powered by Smartsupp

Indywidualne wyceny - zapytania

Doświadczenie

Sklep Gomal ?

to przede wszystkim doświadczenie i bogactwo oferty zarówno producentów zagranicznych jak i krajowych. Pracujemy w branży od kilkunastu lat, wiemy wszystko o sprzęcie, który oferujemy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami markowych urządzeń , tak więc wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z oficjalnych źródeł dystrybucji i posiadają gwarancję na rynku polskim.Indywidualna wycena !

Jeżeli wybrałeś już sprzęt a chciałbyś uzyskać ofertę od naszej firmy prosimy o złożenie zapytania w poniższym formularzu ( prosimy o podanie specyfikacji wybranych produktów ). W ciągu kilku godzin wyślemy ofertę wraz ze szczegółową specyfikacją wszystkich kosztów.

DORADZTWO W ZAKRESIE DOBORU ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteś pewien co kupić, masz obawy który sprzęt wybrać, oczekujesz kilku propozycji i konfiguracji sprzętu do Twojej kuchni skorzystaj z formularza zostawiając nam zapytanie. Przygotujemy kompleksową ofertę, w razie wątpliwości skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.


Powiedz czego oczekujesz od swojego sprzętu, oszczędzaj czas a my zajmiemy się resztą.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań