Powered by Smartsupp

Franke Brand Store

O Franke

 

 

Franke – świat możliwości stoi przed Tobą otworem

Rozwiązania i systemy są zbudowane w oparciu o precyzyjną inżynierię i tradycję szwajcarskiego rzemiosła. Dopasowujemy się do Twojego domu, Twojej działalności i do Ciebie.

Nadajemy nowe znaczenie zieleni

Zdrowy dom zaczyna się w kuchni. Od poprawy jakości wody i powietrza po minimalizację odpadów żywnościowych, projektujemy z myślą o dobrym samopoczuciu, trwałości i długowieczności.

Zerowa emisja netto

Staramy się tworzyć długoterminową wartość dodaną dla naszych klientów, pracowników i społeczeństwa, zużywając mniej zasobów i chroniąc środowisko.

Rodzina produktów

Każda z rodzin produktów jest inna i zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników
Projektujemy nasze produkty tak, aby były doskonale funkcjonalne i bezkonkurencyjne pod względem designu. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest połączenie tych dwóch cech. Wiemy również, że każda kuchnia jest inna, tak jak różni jesteśmy jako ludzie. Dlatego oferujemy rodziny produktów, które pozwalają stworzyć doskonale dopasowany do stylu życia i spójny estetycznie system urządzeń kuchennych.

Razem kształtujemy przyszłość

Jesteśmy świadomi naszych obowiązków, myślimy i działamy dziś w interesie świata jutra. Oddajemy Ci do dyspozycji produkty, które zostały zaprojektowane z myślą zarówno o użytkowniku jak i środowisku.